Specialista na dýhované interiérové dveře a zárubně

Vyrábíme dýhované interiérové dveře již 16 let. Vaše stavební otvory sami změříme, aby Vám interiérové dveře dobře seděly, poradíme a pomůžeme Vám vybrat ty správné interiérové dveře, vypracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku ZDARMA. Interiérové dveře i zárubně Vám dodáme v krátkém termínu, dovezeme je a namontujeme. Na naše interiérové dveře poskytujeme záruku 3 roky. V době v záruky, ale i kdykoliv po ní Vám v případě potřeby interiérové dveře seřídíme a promažeme.

Naší velkou výhodou je, že vyrábíme interiérové dveře i v atypických rozměrech a tvarech. Nabízíme mnoho modelů a odstínů. V naší nabídce najdete interiérové dveře moderní i klasické. Vyrábíme i posuvné dveře a módní bezfalcové dveře se skrytými závěsy. Jako novinku dodáváme ke dveřím i hranaté panty a kliky. Nabízíme široký výběr kování. Chcete-li mít dveře i nábytek v jednom odstínu, dodáváme zadýhovaný materiál Vašemu truhláři.

Všechny naše interiérové dveře i zárubně jsou zdravotně nezávadné.

Spolupracujeme se zkušenými bytovými designéry, kteří Vám rádi pomohou doladit celý Váš interiér.

Spolupráce


Naše firma úzce spolupracuje s firmou Richarda Sokola, která je špičkou ve svém oboru. Tímto Vám jsme schopni nabídnout nejen dveře, ale kompletní řešení Vaší kuchyně a interiéru.

www.sokol-kuchyne.cz

Truhlářství Žabka www.dvere-zabka.cz dnt.cz